Universal Travel Group +380671931520

Universal Travel Group +380671931520

Universal Travel Group +380937670540

м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 81а, оф. 320

utgtrips@gmail.com

Подорожуй. Відпочивай. Насолоджуйся.

6 ДНІВ У ЗИМОВИХ КАРПАТАХ зі Львова


6-денний тур в Карпати дозволяє побачити різні сторони українських Карпат - від культурних пам'яток до диких природних пейзажів, від термальних купалень до дегустаційних залів. Це насичена і вражаюча подорож, яку варто хоча б раз пережити.

Програма туру «6 ДНІВ У ЗИМОВИХ КАРПАТАХ» зі Львова


1 ДЕНЬ


Виїзд зі Львова (09:00)

Пилипець: обід, огляд водоспаду Шипіт

З висоти понад 15 метрів, численними захоплюючими каскадами між скель, свої води стрімко скидає один із наймальовничіших водоспадів України — Шипіт. Його початок бере у великому підземному джерелі, відомому як "Морське око", розташованому в одному з найчарівніших куточків Карпат, на полонині Боржава. Відвідини цього водоспаду — чудова можливість відірватися від цивілізації та відновити сили на природі.

Міжгір'я: підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця

Неподалік від мальовничого карпатського містечка височіє гора Маковиця (750 м), до вершини якої можна дістатися за допомогою канатно-крісельного підйомника. Зі вершини гори відкриваються захоплюючі панорами на карпатські хребти, зокрема полонину Боржаву та гряду Ґорґан, а також можна побачити мальовничі звивини ріки Ріки.

Берегівський р-н: вечеря та ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30, вечеря.


2 ДЕНЬ


Сніданок і виїзд (08:00)

Ужгород: екскурсія містом, замком та обід

Перша письмова згадка про прикордонне місто на річці Уж, яке нині відоме як Ужгород, датується 872 роком. Це місто зачаровує своєю неповторною атмосферою та колоритом, здатним вразити навіть найвибагливіших мандрівників. Прогуляйтеся центральною вулицею Корзо, огляньте величний Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841 р.) та римо-католицький костел св. Георгія (1775 р.). Не пропустіть можливості відвідати один із найдавніших замків України, що походить із XIV століття, а також Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен). Для незабутнього завершення вашої подорожі обов’язково завітайте до відомої корчми "Деца у нотаря".

Берегове: купання в термальному басейні

Сучасний оздоровчий комплекс «Жайворонок» — це майже ідеальний вибір для тих, хто шукає комфортний відпочинок та оздоровлення. Свіже повітря, мальовничі краєвиди та широкий спектр водних процедур створюють всі умови для незабутнього релаксу. До ваших послуг критий термальний басейн із температурою води 31°C, мінеральне джакузі з температурою 42°C, гідромасажні водоспади, три відкриті термальні басейни, велика відкрита мінеральна водойма з дитячою зоною, а також розкішна SPA-зона для повного відновлення.

Берегівський р-н. (повернення в садиби).


3 ДЕНЬ


Смачний сніданок і виїзд (08:00)

Санаторій Карпати: огляд палацу Шенборна

Витончений силует палацу Шенборна зі стрункими готичними вежами, що виринає з-поміж смарагдових лісів урочища Берегвар, нагадує казковий міраж. Ця елегантна неоренесансна будівля, зведена неподалік селища Карпати в Мукачівському районі Закарпатської області, виглядає як благородна панянка, що загубилася серед диких карпатських лісів. Незважаючи на те, що палац вже більше 60 років виконує цілком земну функцію — тут розташований центральний корпус санаторію «Карпати», він зберігає відчужену велич. Мисливський замок Шенборна — справжня перлина Закарпаття.

Мукачево: екскурсія замком Паланок та обід

На одинокій вулканічній горі височіє наймогутніша фортеця України — замок "Паланок" (XIV ст.), споруджений князем Федором Коріятовичем, а згодом овіяний героїчною славою княгині Ілони Зріні. Якщо у вас буде трохи вільного часу в Мукачеві, варто також оглянути чимало інших цікавих місць: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663 р.) та чарівну зелену ратушу, зведену у 1903 році.

Косино: купання в термальному басейні

Суперсучасний відпочинковий комплекс "Термальні води Косино", розташований у мальовничому дубовому гаю, пропонує відвідувачам п’ять басейнів та сім саун, з термальними басейнами, де температура води становить +41 °C. Особливою гордістю комплексу є унікальні фонтани-джакузі з "кавою", "вином", "пивом", "паленкою" та знаменитий фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров’я", висота якого сягає 15,5 метра. Відпочинок тут приваблює як дорослих, так і дітей, поєднуючи приємне проведення часу з користю для здоров’я.

Дегустація вина

Околиці Берегова здавна відомі на весь світ своїми винами, що вирізняються чудовим ароматом і багатством смакових відтінків. Унікальність цих вин пояснюється вулканічними породами, на яких росте виноград, а також великою кількістю сонячних днів, адже саме в цьому регіоні Закарпаття сонце сяє найбільше.

Берегівський р-н. (повернення в садиби).


4 ДЕНЬ


Сніданок і виїзд (08:00)

Виноградів: фото з буйволами на фермі та дегустація сирів

Поблизу Чорної гори, що біля Виноградова, знаходиться ферма "Карпатський буйвіл", де місцеві ентузіасти докладають зусиль, аби зберегти найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Наразі на фермі мешкає понад 30 карпатських буйволів, за життям яких можна спостерігати. Крім того, відвідувачі мають можливість скуштувати та придбати різноманітні сорти буйволячого й овечого сиру, що виготовляються на фермі.

Іза: оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози

Столиця лозоплетіння України вражає своєю майстерністю та різноманіттям виробів. Проїжджаючи через це село, можна придбати сувеніри з лози на будь-який смак — від простих ужиткових речей до справжніх витворів мистецтва. Уздовж дороги простягається імпровізований ринок плетених виробів, де оригінальність і вишуканість кожного виробу залишають неповторне враження у відвідувачів.

В селі Іза розташована оленяча ферма, де мешкає понад триста плямистих оленів, які приносять справжню радість відвідувачам. Тварини живуть на просторих 57 гектарах пасовища. Тут кожен охочий може придбати спеціальний корм, щоб погодувати рогатих красенів, а також зробити пам'ятні фото з цими доброзичливими й миролюбними мешканцями ферми.

Крайниково: огляд храму та обід

Оточена величними старими дубами, церква святого Михайла (1666-1668 рр.) є найстарішою з усіх дерев'яних храмів Хустщини. Вона являє собою чудовий зразок марамороської готики, вражаючи своєю архітектурною витонченістю та історичною значущістю.

Ділове: огляд центру Європи

Ласкаво просимо до ділового центру Європи! "Діловий" — тому що тут живуть підприємливі люди, а "центр" — оскільки тут встановлено кам'яний знак із написом: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”. Географічний центр Європи знаходиться поруч із гуцульським рестораном "колиба-музей", стіни якого прикрашені численними старовинними предметами, що додають особливої атмосфери цьому унікальному місцю.

Верховина: поселення в гуцульські садиби зеленого туризму о 19:30, вечеря.


5 ДЕНЬ


Сніданок і виїзд (08:00)

Верховина: екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків”, відвідування музею "Штопора"

Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб'є, розкинулося вздовж берегів відомої річки Чорний Черемош. Окрім захоплюючих карпатських панорам, цей край пропонує безліч цікавинок для найвибагливіших туристів. Вас гостинно запросять на концерт-екскурсію до приватного гуцульського Музею побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Також тут можна дізнатися про легендарну любов Івана та Марічки й сфотографуватися у гуцульському одязі в хаті-музеї кінофільму "Тіні забутих предків". А справжній смак гуцульської бринзи Ви зможете відчути у музеї полонинського життя "Хата-стая".

Криворівня: відвідування дегустаційного музею "Дідова аптека"

З давніх часів гуцули добре зналися на лікувальних властивостях трав, плодів та коріння, з яких готували чаї й настоянки. Щоб передати ці знання гостям Гуцульщини, поруч із відомою Франковою криницею відкрили дегустаційний музей "Дідова аптека". Тут можна ознайомитися з народною медициною, скуштувати цілющий чай із казана та продегустувати кілька настоянок, які використовуються в лікувальних цілях.

Верхній Ясенів (обід)

Верховина: вільний час та вечеря, можна замовити купання в чанах.


6 ДЕНЬ


Сніданок і виїзд (08:00)

Буковель: підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, вільний час

Гірськолижний курорт №1 в Україні — Буковель. Тут ви можете піднятися на канатно-крісельній дорозі до вершини гори Буковель (1115 м), звідки відкривається вражаюча панорама Ґорґан та Чорногірського хребта. Це ідеальне місце для любителів зимових видів спорту та активного відпочинку серед чарівних карпатських краєвидів.

Яремче: огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами

Відомий кліматичний курорт, розташований серед мальовничих гір у прекрасній долині річки Прут, щороку приваблює тисячі туристів. Вони захоплюються каскадним водоспадом "Пробій" (відомим також як Яремчанський Гук) та відвідують дерев'яний ресторан "Гуцульщина", який є справжньою окрасою цього мальовничого краю.

Львів (повернення до 22:00).

Вартість туру: 3995 грн/ос


У вартість туру ВХОДИТЬ:

проїзд комфортабельним автобусом;
супровід гіда-екскурсовода;
екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
страхування на час подорожі;
проживання.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в туристичні об’єкти;
харчування;
дегустації.

Знижки:

Дітям до 6 років (включно): безкоштовно (при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні).
Дітям від 7 до 12 років (включно) та особам з інвалідністю І та ІІ груп (за наявності посвідчення): 300 грн/особа (від загальної вартості туру).
Учасникам БД/ООС (за наявності посвідчення): знижка 30% від вартості туру.

Вартість вхідних квитків за 1 особу в грн:

Водоспад Шипіт: загальний – 20 грн., діти 7-16 р. – 10 грн; діти до 7 р. - безкоштовно.

Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця: (в обидві сторони): загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 200 грн., діти до 5 років — безкоштовно, УБД - 100 грн.;

Відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно

Термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);

Оренда шафки в термальному басейні "Жайворонок": оренда шафки – 30 грн.

Палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 40 грн., діти до 14 років - 30 грн.;

Ужгородський замок: загальний (дорослі) - 130 грн., пенсіонери - 100 грн., студенти - 100 грн., учні - 60 грн.

Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., школярі – 50 грн.

Термальний басейн “Косино”: (3 год) загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 700 грн., учасники бойових дій - 400 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно.

Дегустація вина: загальний – 150 грн./особа, екскурсія без споживання вина – 50 грн./особа

Оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 60 грн., діти до 14 років – 40 грн.;

Дегустація буйволячих та овечих сортів сиру з вином - "Карпатський Буйвіл": загальний, студентський, учнівський – 100 грн.

Музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика, Верховина: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 50 грн.;

Музей “Тіні забутих предків”, Верховина: загальний, пенсійний і студентський - 50 грн, учнівський - 40 грн;

Музей “Штопора” та дегустація вина: загальний, студентський, пенсійний — 100 грн. Діти до 6 років та УБД - безкоштовно.

Музей “Дідова аптека”, Криворівня: загальний, пенсіонери і студенти – 70 грн. (дегустують настоянки і чай), учні – 60 грн. (дегустують сиропи і чай)

Купання в чанах Верховина (1,5 год): загальний, студентський, пенсійний, учнівський – 300 грн./особа;

Канатно-крісельна дорога на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 300 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 210 грн.

Проживання:

Садиби сільського туризму Берегівського району: 2-місні та 3-місні номери (з вигодами у коридорі).

Гуцульські садиби зеленого туризму м. Верховина: комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями на поверсі (1 СВ на 2-3 кімнати).

Харчування:

1-й день
Сніданок: Можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стоянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.

Обід: Відбувається у ресторані “Газдівська хижа” села Пилипець. Меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре з м’ясом по-полонинськи, хліб, чай. Вартість 200 грн./особа.

Вечеря: В садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 170 грн./особа.

2-й день
Сніданок. Пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 100 грн./особа.

Обід: Відбувається у місті Ужгороді в ресторані «Смерекова хижа». Меню: бограч-гуляш, рис з кручеником, салат, хліб, чай. Вартість 200 грн/особа.

Вечеря відбувається у садибах. Меню: ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 170 грн./особа.

3-й день
Сніданок відбувається у садибах. Меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 100 грн./особа.

Обід: У місті Мукачево в ресторані “Вікенд” та складається з страв лемківсько - мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше боб-гуляш, на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 170 грн./особа.

Вечеря відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, хосулей крумплі (картопля з м’ясом), угорські солодощі та вино. Вартість 170 грн./особа.

4-й день
Сніданок: В садибах, звичайний європейський. Вартість 100 грн./особа.

Обід відбувається в Хусті в ресторані “Під замком”. Меню: салат овочевий, солянка, відварна картопля з м’ясом по-венгерськи, хліб, чай. Вартість 200 грн/особа.

Вечеря: Відбувається у садибах Верховини. Пропоноване меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 180 грн.

5-й день
Сніданок відбувається у садибах. Меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 100 грн./особа.

Обід: Відбуватиметься в ресторані "Зґарда" с. Верхній Ясенів". Пропоноване меню: салат овочевий, борщик червоний, деруни зі сметаною, хліб, чай з запашних карпатських трав. Вартість 200 грн.

Вечеря відбувається у Верховині у ресторані-колибі “Магурка” вигляді свята "Гуцульська забава".

6-й день
Сніданок відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість 120 грн/особа.

Обід: Відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 200 грн.

Бронювання та оплата:

Бронювання туру (оплата за туристичні та консультаційні послуги) є підтвердженням того, що турист ознайомлений та погоджений із програмою туру, умовами купівлі, ануляції та оплати туру, умовами та правилами проведення групових екскурсійних турів.

Після підтвердження бронювання та отримання рахунку на оплату необхідно сплатити мінумум 1/3 вартості туристичних послуг; наступні 2/3 необхідно сплатити не пізніше ніж за 7 календарних днів до дати виїзду.

При відмові від туру більш як за 7 днів до виїзду, кошти повертаються в повному обсязі. При відмові від туру за 3-7 днів до виїзду - повертається 50% від вартості туру. При відмові від туру менш ніж за 3 дні до виїзду - кошти не повертаються.


* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Найпоширеніші запитання і відповіді щодо туру «6 днів у зимових Карпатах»


1. Чи підходить цей тур для сімей із дітьми?

Так, тур підходить для всієї родини. Програма передбачає легкі піші прогулянки, релакс у термальних басейнах та культурні екскурсії, що будуть цікаві як дорослим, так і дітям.

2. Який рівень фізичної підготовки потрібен?

Маршрути в турі доступні для людей із середнім рівнем фізичної підготовки. Підйоми на гори легкі, а більшість екскурсій підійдуть навіть для новачків.

3. Чи включено вартість вхідних квитків у замки та басейни?

Так, більшість вхідних квитків у музеї, замки та термальні басейни включені у вартість туру. Додаткові витрати можливі на особисті потреби.

4. Яка погода в Карпатах взимку?

Зимові Карпати можуть бути досить холодними, температура часто коливається від -5°C до -15°C. Але сніжні пейзажі та свіже повітря створюють чарівну атмосферу.

5. Яке житло передбачене під час туру?

Туристів розміщують у затишних готелях або приватних садибах із усіма зручностями. Номери теплі, часто є можливість відпочити біля каміна.

6. Чи є можливість кататися на лижах або сноуборді?

Так, у програмі туру передбачене відвідання Буковеля, де можна покататися на лижах або сноуборді. Оренда обладнання можлива на місці.

Для більш детальної інформації звертайтеся до нашого менеджера.

6 Днів у зимових Карпатах: магічна подорож у серце українських Карпат

Зимові Карпати – це поєднання незайманої природи, величних гірських пейзажів та унікальної культури. Якщо ви мрієте про незабутню зимову відпустку, то 6-денний тур – ідеальний вибір. Цей маршрут дозволяє за короткий час відчути красу Карпат, відпочити тілом і душею, а також зануритися в автентичну атмосферу українського села.

6 Днів у зимових Карпатах

Переваги 6-денного туру в Карпати

Карпати взимку чарують не тільки своїми засніженими схилами, а й багатою культурою та можливістю поєднати активний відпочинок із релаксацією. У 6-денній подорожі ви зможете:

Відчути природу: Піші прогулянки засніженими горами, екскурсії до відомих водоспадів, серед яких – казковий Шипіт.
Оздоровитися: Відвідування термальних курортів у Косино та Берегово, де теплі води допоможуть відновити сили.
Доторкнутися до історії: Огляд старовинних замків, таких як Паланок у Мукачеві, та музеїв української культури, що дозволить глибше зрозуміти минуле цього регіону.
Насолодитися культурою: Знайомство з місцевими традиціями, відвідування музеїв гуцульського побуту, дегустація закарпатських вин і смачних страв.

Переваги 6-денного туру в Карпати

День за днем:

Перший день: Виїзд зі Львова, огляд водоспаду Шипіт та підйом на гору Маковиця.
Другий день: Екскурсія в Ужгород, купання в термальному басейні Берегове.
Третій день: Замок Паланок, термальні води Косино, дегустація вина.
Четвертий день: Відвідання оленячої ферми в Ізі, центр Європи в Діловому.
П'ятий день: Верховина, музей "Тіні забутих предків", дегустаційний музей "Дідова аптека".
Шостий день: Панорами Буковеля, водоспад Пробій у Яремче.

Такий тур — чудовий варіант для активного відпочинку, поєднаного з релаксацією та зануренням у місцеву культуру.

Що варто взяти із собою?

Для комфортного перебування в Карпатах взимку важливо правильно підготуватися:

Теплий одяг: Враховуючи зміну погоди, варто мати з собою кілька шарів теплого одягу, шапку, рукавиці та термобілизну.
Зручне взуття: Гірські маршрути можуть бути засніженими та слизькими, тому важливо мати водонепроникне взуття.
Камера або смартфон: Карпати надзвичайно мальовничі, і ви точно захочете зберегти ці моменти на фото.

Зимовий тур до Карпат

Чому обрати зимовий тур в Карпати?

Зимовий тур до Карпат дарує унікальні можливості поєднати активний відпочинок, історичні та культурні відкриття, а також здоров'я й релаксацію. На відміну від літніх поїздок, зимові подорожі в Карпати мають особливу атмосферу. Засніжені гори, свіже гірське повітря та тепло місцевих термальних вод створюють ідеальні умови для повного перезавантаження.

До того ж, 6-денний тур дозволяє побачити різні сторони Карпат: від культурних пам'яток до диких природних пейзажів, від термальних купалень до дегустаційних залів. Це насичена і вражаюча подорож, яку варто хоча б раз пережити.

Поради для мандрівників:

Обов'язково спробуйте місцеву кухню. Страви, як-от банош, гуцульський борщ і карпатські сири, не залишать вас байдужими.
Використовуйте час для відпочинку та насолоди природою. Вдихніть чисте гірське повітря та насолоджуйтеся тишею.
Не забувайте про сувеніри. Закарпатські вина, мед та вироби з лози – чудові подарунки для друзів та родини.

Карпати взимку

Карпати взимку — це магія, яку варто відчути особисто. 6-денна подорож стане вашою маленькою зимовою пригодою, повною незабутніх моментів.

Автор: Універсал Тревел Групп